§ PRAWO KARNE

W ramach działalności kancelarii prawnej Magdaleny Musiał z Chorzowa zajmujemy się obroną osób oskarżonych, jak również ochroną interesów pokrzywdzonych. Obsługujemy zarówno sprawy typowe dla prawa karnego, jak również te, związane z prawem wykroczeń. Uczestniczymy w procesach na każdym etapie i zachęcamy do zgłaszania się po porady prawne już w trakcie postępowania przygotowawczego. Wówczas, często okazuje się, że sprawy, które potencjalnie mogłyby ciągnąć się latami, można rozwiązać w o wiele krótszym czasie.

Na czym może polegać pomoc adwokata w sprawie karnej?

W sprawach karnych nie tylko dokonujemy kompleksowej analizy prawnej sytuacji Klienta i udzielamy porad prawnych, ale również:

  • uczestniczymy w przesłuchaniach oraz dbamy o interesy osób aresztowanych,
  • bronimy i reprezentujemy Klientów przed sądem,
  • składamy wnioski o możliwość odbywania kary w systemie dozoru elektronicznego,
  • uzyskujemy odszkodowania za niesłuszne skazanie, aresztowanie czy zatrzymanie.

Specjalizujemy się w szczególności w sprawach narkotykowych i przestępstwach narkotykowych, ale możemy pomóc również w sytuacjach związanych z oszustwami, przywłaszczeniem mienia, wypadkami komunikacyjnymi czy prawem własności intelektualnej.

Podczas realizacji usług zapewniamy wszystkich Klientów o zachowaniu dyskrecji oraz podejściu gwarantującym wyrozumiałość i najwyższą troskę o interesy osoby zgłaszającej się po pomoc. Do spotkania z adwokatem prawa karnego najlepiej przygotować wszystkie dokumenty związane ze sprawą. Konieczne jest również dokładne nakreślenie wszystkich okoliczności z nią związanych.

Zachęcamy do skorzystania z usług dobrych adwokatów pracujących w kancelarii prawnej w Chorzowie. W razie dodatkowych pytań związanych z zakresem obsługiwanych spraw prosimy o kontakt.

KANCELARIA ADWOKACKA
MAGDALENA MUSIAŁ

STALOWA 17 BUDYNEK 19
41-506 CHORZÓW, ŚLĄSK

+48 733 428 793 Kancelaria Adwokacka – sekretariat
+48 793 428 793 Adwokat Magdalena Musiał