§ Obsługa prawna firm i spółek

Mamy duże doświadczenie w zakresie obrony interesów wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą. Jesteśmy adwokatami w zakresie spraw handlowych, prawa gospodarczego i administracyjnego. W ramach obsługi prawnej proponowanej podmiotom gospodarczym najczęściej zajmujemy się:

  • zakładaniem działalności gospodarczej i pomocą w doborze jak najbardziej opłacalnej formy działalności dla przedsiębiorcy,
  • sporządzaniem umów i ich opiniowaniem,
  • pomocą w zakresie łączenia, przekształcania i podziału firm oraz spółek,
  • doradztwem związanym z nieuczciwą konkurencją czy bieżącymi sprawami obsługiwanych podmiotów gospodarczych,
  • sporządzaniem wszystkich dokumentów, które należy przedstawić w toku prowadzenia własnej działalności,
  • prowadzeniem spraw o odszkodowania oraz wypłatę zaległych należności.

Na czym polega kompleksowa obsługa prawna dla firm?

Klienci poszukujący obsługi prawnej dla firm i spółek najczęściej decydują się na stałą współpracę z kancelarią głównie dlatego, że dzięki temu można zyskać pomoc prawną w praktycznie dowolnym momencie. Interwencja adwokacka może być o wiele szybsza, ze względu na to, że dobrze znamy sytuację prawną i faktyczną podmiotu, z którym współpracujemy. Pozwala to na niemal natychmiastowe udzielenie pomocy lub porady. Również środki przeznaczane na obsługę prawną są wtedy nieco niższe niż w przypadku korzystania z usług jednorazowych lub doraźnych.

Zachęcamy do skorzystania z usług adwokatów specjalizujących się w sprawach firm i spółek, a w razie potrzeby uzyskania większej ilości informacji dotyczących szczegółów współpracy prosimy o kontakt z kancelarią.

KANCELARIA ADWOKACKA
MAGDALENA MUSIAŁ

STALOWA 17 BUDYNEK 19
41-506 CHORZÓW, ŚLĄSK

+48 733 428 793 Kancelaria Adwokacka – sekretariat
+48 793 428 793 Adwokat Magdalena Musiał