§ Prawo administracyjne

Prawo administracyjne znajduje zastosowanie we wszystkich sprawach, które związane są z relacją pomiędzy organami rządowymi a obywatelami oraz prawami i obowiązkami obu stron. Pomoc adwokatów pracujących w kancelarii prawnej Magdaleny Musiał z Chorzowa obejmuje zarówno reprezentację w przypadku niedopatrzeń lub zaniechań urzędów, jak i doradztwo czy sporządzanie umów oraz statutów dla jednostek administracyjnych.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata?

Ponieważ specjalizujemy się między innymi w prawie administracyjnym, możemy sformułować profesjonalne opinie prawne oraz dokonać wnikliwej analizy sytuacji prawnej w celu rozpoznania stanu faktycznego dotyczącego sprawy. Zajmujemy się między innymi:

  • reprezentacją Klientów przed organami administracyjnymi, urzędami i instytucjami,
  • rozwiązywaniem spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, uzyskiwaniem niezbędnych zezwoleń czy licencji,
  • porządkowaniem stanu prawnego nieruchomości,
  • postępowaniami powiązanymi z odwołaniami od decyzji administracyjnych.

Pomoc adwokata w sprawach opartych na prawie administracyjnym pozwoli poczuć się pewnie, niezależnie od problemu, który dotyczy Klienta. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z wyczuciem, ponieważ mamy świadomość tego, że prawo administracyjne jest dziedziną zawiłą, której zrozumienie przysparza wielu osobom niemałych trudności. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokładnie rozumiał swoją sytuację prawną i był w stanie samodzielnie podjąć wszystkie istotne dla niego decyzje.

Zachęcamy do skorzystania z porad prawnych oraz szeroko rozumianej pomocy adwokatów w zakresie prawa administracyjnego i dziedzin pokrewnych. W przypadku chęci ustalenia szczegółów współpracy prosimy o kontakt.

KANCELARIA ADWOKACKA
MAGDALENA MUSIAŁ

STALOWA 17 BUDYNEK 19
41-506 CHORZÓW, ŚLĄSK

+48 733 428 793 Kancelaria Adwokacka – sekretariat
+48 793 428 793 Adwokat Magdalena Musiał